Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
0000000728172-1
Genel Kültür 423 0

Adım Adım Rusça PDF EPub indir

Adım Adım Rusça PDF EPub indir Rusça’yı hem yabancı dil olarak öğrenmek isteyenlerin tek başına yararlanabileceği bir eser ve hem de Rusça kurslarında kullanılabilecek bir ders kitabı olarak hazırlamıştır.

Rusça öğrenilmesi zor dillerdendir ve Türkçe’den çok farklı bir dilbilgisi ve cümle yapısına sahiptir. Ana dili İngilizce veya Fransızca olan bir kişinin Rusça’yı öğrenmesi ana dili Türkçe olan bir kişiye göre daha kolaydır.

Adım Adım Rusça PDF EPub indir dokusunu Rusça öğrenen Türk karakterler üzerine kurduk. Adım Adım Rusça PDF EPub indirkahramanlar, Rusça öğrenen Türk öğrenciler ve onları Rus arkadaşlarıdır. Kahramanların başından geçen olaylar keyifli ve eğlenceli öyküler olarak kurgulanmıştır. Olay örgüsü Rus aile ortamında, Rusya’nın iki önemli şehri Moskova ve S. Petersburg’da geçmektedir.

Adım Adım Rusça PDF EPub indir, 24 dersten oluşmaktadır . Her deste metinle çalışma, yeni kelimeler, gramer, alıştırmalar ve diyalog bölümleri bulunmaktadır. Ayrı her derste metinde geçen dilbilgisi yapıları ve günlük yaşamda sık kullanılan cümle kalıpları yer almaktadır. Kitabın sonunda fiil, isim ve sıfat çekimlerini gösteren tablolar, alıştırmaların doğru cevapları ve sözlük bulunmaktadır. Kitabın Rusça öğrenmenizde size iyi bir kaynak olması dileğimizle…

{admin}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir